Strona Główna


Forum


Gazetka


Galeria


Linki


Rejestracja


Szukaj


Sukcesy


Kontakt


Nawigacja
Nasza szkoła
O szkole
Historia szkoły
Sztandar Szkoły
Patron szkoły
Kadra pedagogiczna
eTwinning
Comenius - EUROFOLIES
Comenius - EUROFOLIES 2
Kuźnia Talentów
Dzielnicowa Akademia Umiejętności
Projekt "Koniec języka za przewodnika"
Biblioteka szkolna
SKKT
Sportowa 7-ka
Klub Mediatora
Promocja zdrowia - żyj zdrowo
Szkoła bez barier
Projekt edukacyjny
Organizacja pracy
STATUT SZKOŁY
Regulamin Samorządu Uczniowskiego
Godziny pracy
Tygodniowy plan zajęć
Zajęcia pozalekcyjne
Dodatkowe dni wolne
Organizacja roku
Rozkład dzwonków
Wychowawcy klas
Opiekunowie sal
Harmonogram apeli
Harmonogram akademii
Oferta zajęć do wyboru
Konsultacje dla rodziców
Konsultacje dla uczniów
Harmonogram obserwacji
Konkursy przedmiotowe 2014-2015
Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych
Egzamin gimnazjalny
Wybór zawodu i szkoły
Życie szkoły
Aktualności
Pomysł na wkacje
Rekrutacja do klas I gimnazjum!
Nasze osiągnięcia
Program rządowy - Wyprawka szkolna
Pomoc stypendialna
Linki
Publikacje nauczycieli
Program Wychowawczy
Szkolny Program Profilaktyki
Podręczniki i programy
Wykaz podręczników 2014/2015
Programy nauczania 2014/2015
Dla rodziców
Karta informacyjna dla rodziców
Bezpieczny Internet
Migracja rodziców - o czym trzeba pamiętać
Pomoc psychologiczno - pedagogiczna
Moje dziecko w przedszkolu i szkole - poradnik dla rodziców
Osoby uprawnione do korzystania z przejazdów z ulgą
Galerie zdjęć
Galeria 2014/2015
Galeria 2013/2014
Galeria 2012/2013
Galeria 2011/2012
Kontakt
Forum
Gimczateria
Kontakt
Pomoce do lekcji
Równania reakcji
Wzory chemiczne
BIOLOGIA
Właściwości wodoru
Quiz o wodorze
Krzyżówka - powietrze
Projekt grupowy
Wykresy
Kurs HTML
wzory
oceny
Funkcja "jeżeli"
Arkusz - cwiczenia
Arkusz - sprawdzian
Google

GoogleSzukaj na WWW
Szukaj w Gim7
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 546
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: abigail02
Ostatnio Widziani
profi55 1 tydzień
Zanetka 2 tygodni
sport 6 tygodni
topio10 tygodni
Ciszek2311 tygodni
maciej05120119 tygodni
lewap2120 tygodni
gonia48529 tygodni
Topio330 tygodni
Bet_3b31 tygodni

Przyjazne gimnazjum

Europejskie Partnerstwo Szkół

Socrate Comenius

Szkoła z klasą

Egzaminy gimnazjalne

Już niedługo ferie....
List okolicznościowy Rzecznika Praw Dziecka, Pana Marka Michalaka skierowany do dzieci i młodzieży z okazji ferii zimowych.

List
Dodane przez profi55 dnia 14-01-20150 Komentarzy ˇ 7 Czytań - Drukuj

ALE KLASA
Pierwsze decyzje, związane z wyborem przyszłego zawodu, młody człowiek musi podejmować już w gimnazjum, wybierając liceum i profil klasy. Chcąc im w tym pomóc, od kilku numerów tygodnika edukacyjnego Eduseja prowadzimy rubrykę Twoja przyszłość. Prezentujemy w niej nowe i ciekawe zawody, piszemy o predyspozycjach i wymaganiach koniecznych do ich wykonywania oraz możliwościach kształcenia się w wybranym kierunku. W najnowszym 15 numerze, porady dla tych, którzy marzą o pracy w telewizji i przy filmie jako operatorzy filmowi. Poza tym w numerze: kolejny test z historii, wiersz na egzaminie gimnazjalnym, powtórka romantyzmu, a w dziale gramatycznym przypomnienie składni.

Zapraszam do bezpłatnego pobrania najnowszego numeru Edusei ze strony Ale klasa.
Dodane przez profi55 dnia 14-01-20150 Komentarzy ˇ 6 Czytań - Drukuj

Klub Młodego Wolontariusza – co robimy?
W dniu 5 grudnia 2014r. uczennice należące do Klubu Młodego Wolontariusza wzięły udział w mikołajkowym spotkaniu grupy wsparcia działającej przy Poradni Paliatywnej. W spotkaniu brały udział dzieci i dorośli. Po wysłuchaniu montażu słowno-muzycznego, przygotowanego przez gimnazjalistów ze Starczy wolontariuszki z „Siódemki” zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy. Gry i ćwiczenia nawiązywały do tematyki bożonarodzeniowej. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczennic, ich uśmiechu i życzliwości udało się zachęcić wszystkich do zabawy i sprawić, że choć na chwilę uczestnicy spotkania zapomnieli o cierpieniu z powodu swojej choroby lub utraty najbliższych.

Po raz kolejny uczniowie Gimnazjum nr 7 włączyli się w realizację projektu „Tolerancja dla Niepełnosprawności”. Tym razem w dniu 10 grudnia 2014r. wzięliśmy udział w spotkaniu z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi, którzy przychodzą do świetlicy BETEL, przy ul. Słowackiego. Występ cheerleaderek wzbudził ogromne zainteresowanie, a wspólne wykonywanie ozdób bożonarodzeniowych według pomysłu i pomocy uczennic z Klubu Młodego Wolontariusza był czasem na spotkanie dwóch światów, których bliskość jest możliwa dzięki uśmiechowi i życzliwości.

Członkowie Klubu Młodego Wolontariusza w dniach 8 – 16.12.14r. zorganizowali wśród uczniów i nauczycieli Gimnazjum nr 7 zbiórkę zabawek, gier planszowych, przyborów szkolnych na rzecz Hospicjum Dziecięcego przy ul. Krakowskiej w Częstochowie. Dary zostały przekazane 18 grudnia 2014r.
Za wszystkie podarunki serdecznie dziękujemy!

Członkowie Klubu Młodego Wolontariusza

wolontariusze 1
wolontariusze 2
Dodane przez profi55 dnia 19-12-2014Czytaj więcej ˇ 0 Komentarzy ˇ 18 Czytań - Drukuj

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX”
Dnia 3 marca 2015 w godzinach 8.30-9.45 w Gimnazjum nr 7 odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX” pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i MEN. Ideą konkursu - obecnie jest to jego XV edycja - jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzeba odpowiedniej dla danej kategorii wiekowej wiedzy gramatycznej, słownikowej, kulturoznawczej oraz z zadanej lekturki (dostępne w bibliotece naszej szkoły). Test składa się z trzydziestu zadań wielokrotnego wyboru. W konkursie weźmie udział 19 uczniów Gimnazjum nr 7 na dwóch poziomach: 14 na poziomie Ducks (klasy 1-2 ). 6 na poziomie Lions (kl. 3 )

Powodzenia !!!
Opiekun konkursu : Katarzyna Duraj
Dodane przez profi55 dnia 19-12-20140 Komentarzy ˇ 12 Czytań - Drukuj

Świąteczne życzenia
Dodane przez profi55 dnia 19-12-20140 Komentarzy ˇ 12 Czytań - Drukuj

Konkursy przedmiotowe
Jakub Piech - uczeń klasy IIIa przeszedł do drugiego etapu konkursu przedmiotowego z geografii.
Gratulujemy
(......i czekamy na dalsze sukcesy)
Dodane przez profi55 dnia 16-12-20140 Komentarzy ˇ 12 Czytań - Drukuj

Międzygimnazjalny Turniej Piłki Siatkowej"Lepiej grac niż brać"
Kolejna impreza sportowa w ramach programu "W-F z klasą" oraz "Stop zwolnieniom z w-fu" odbyła się w hali sportowej Gimnazjum nr 7 im. K.I. Gałczyńskiego w Częstochowie. Tym razem nauczyciele wychowania fizycznego Żaneta Trąbczyńska i Piotr Merenda oraz SZS Częstochowa zorganizowali Międzygimnazjalny Turniej Piłki Siatkowej p.h."Lepiej grać niż brać", nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż na zawody zostali zaproszeni wyjątkowi goście - zawodnicy Klubu Sportowego AZS Częstochowa. Reprezentacje dziewcząt zaproszonych szkół miały okazję uczestniczyć w rozgrzewce prowadzonej przez reprezentantów naszego miasta w piłce siatkowej. Autografy, wspólne zdjęcia, sportowa zabawa nie miały końca. Całości imprezy bacznie przyglądała się p. dyr Joanna Ziółkowska - Nowak oraz Radny Miasta Częstochowy p. Dariusz Kapinos. Po długiej i zaciętej rywalizacji najlepszą drużyną okazała się reprezentacja gospodarzy tuż przed gimnazjum nr 18, trzecie miejsce zajęła drużyna z gimnazjum nr 14, a czwarte z gimnazjum nr 6. Najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica Gimnazjum nr 7 Natalia Kowalik. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.Dodane przez sport dnia 15-12-20140 Komentarzy ˇ 12 Czytań - Drukuj

NAKRĘĆMY SIĘ NA CZYTANIE!
Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie MEN "Książki naszych marzeń".
Zgłosiliśmy film przygotowany przez uczniów Gimnazjum nr 7 w Częstochowie: Andżelikę Matusz, Aleksandra Walczaka, Natalię Chaładus, Krystiana Szwaję, Radosława Wołyńca pod opieką p. Małgorzaty Antosiewicz
Link do filmu znajduje się tutaj:
Film

Dodane przez profi55 dnia 11-12-20140 Komentarzy ˇ 13 Czytań - Drukuj

Info na czas wolny
INFORMACJA:

W czasie przerwy świątecznej od 22 grudnia do 31 grudnia 2014 roku w Gimnazjum nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Częstochowie odbywać się będą zajęcia w świetlicy szkolnej wg następującego harmonogramu:

22 grudnia 2014__________ 8.00-15.0023 grudnia 2014__________ 8.00-15.0024 grudnia 2014__________ 8.00-12.0029 grudnia 2014__________ 8.00-15.0030 grudnia 2014__________ 8.00-15.0031 grudnia 2014__________ 8.00-12.00
Dodane przez profi55 dnia 11-12-20140 Komentarzy ˇ 11 Czytań - Drukuj

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego p.h."Lepiej grać niż brać"
Dnia 09.12.2014r. w Gimnazjum nr 7 im. K.I.Gałczyńskiego zgodnie z tradycją odbyła się kolejna Edycja Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego p.h. "Lepiej grać niż brać" . Turniej od lat cieszy się dużą popularnością wśród uczniów zarówno dziewcząt jaki i chłopców. W sumie w turnieju wystartowały 43 zawodniczki i 38 zawodników. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Całą imprezę sportową rozpoczął pokazowy trening Pauliny Markiewicz Mistrzyni Polski w tenisie stołowym oraz gwiazdy sportu, działacza, trenera, a obecnie Dyrektora Miejskiego Centrum Informacji Turystycznej pana Janusza Haszcza. Sportowe emocje, wspaniała zabawa nie miały końca, zawodnicy mogli wysłuchać ważnych wskazówek od zaproszonych specjalistów, a nawet spróbować swoich sił z panią Pauliną, która prezentując postawę godną sportowca zachęcała do uprawiania sportu oraz przekazywała walory jego uprawiania. Turniej zorganizowały nauczycielki wychowania fizycznego Barbara Ulewicz i Żaneta Trąbczyńska w ramach akcji "W-F z klasą" oraz "Stop zwolnieniom z w-fu" to właśnie z tego powodu tak zacni goście zawitali w murach gimnazjum. Tym samym zaproszeni sportowcy rozpoczęli cykliczne spotkania sportowców z młodzieżą Siódemki, która wraz z Dyrekcją Szkoły, nauczycielami wychowania fizycznego promuje wyżej wymienione programy.Dodane przez sport dnia 10-12-20140 Komentarzy ˇ 14 Czytań - Drukuj

Zagłosuj na boisko


Zadanie nr 84
Budowa boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej nr 26
wniosek ogólnomiejski - PROSIMY O MAX ILOŚĆ 10 PUNKTÓW
Dodane przez profi55 dnia 09-12-20140 Komentarzy ˇ 15 Czytań - Drukuj

Strona 1 z 60 1 2 3 4 > >>

Zespół Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych w Częstochowie

Zespół Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych w Częstochowie

To chill or to plod - projekt eTwinning
Nabór elektroniczny do szkół ponadgimnazjalnych

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Książki dla 1 klasy ...
Książki dla 1 klasy ...
RozRyfka
WITAM!
Rugby
Najciekawsze Tematy
Dyskoteki w Gim 7 ;D [208]
Dyskoteka Kiedy B... [170]
Najfajniejsi nauc... [152]
Zielona Szkoła [133]
7-emka [133]

Design by CeRNoBiL Powered by PHP-Fusion 1006722 Unikalnych wizyt